Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Jepet me Qira Apartament 2+1, Tek Selvia.
ID: MEI5437
Apartment
To Rent
350 €
Sip. Totale: 94 m2
Address
Description

Tek Selvia, jepet me qira apartamenti 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti me nje siperfaqe 92.4 m2 bruto, 66m2 neto + 20m2 verande (e mbyllur nje pjese depo dhe pjesa tjeter ballkon) e shenuar ne kartele pasurie, organizohet ne: sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualete, depo. Apartamenti ka organizim shume te mire, ka orientim Jug- Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit dhe ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Gledin ne numrin +355676022313

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 82 m2
  • Sip. Totale: 94 m2
  • 350 €
  • Selvia
  • 339
Share