Gledius Bocaj

Gledius Bocaj
Gledius Bocaj

Realtor

+355676022313

Contact Us

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 , Tek Sheshi Willson. Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 , Tek Sheshi Willson.

rent

125 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 , Tek Sheshi Willson.

Jepet me qira apartament 2+1+2 i mobiluar, prane Sheshit Willson. Apartamenti me nje siperfaqe 125 m2, ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me ashensor. Ambjenti organizohet nga salloni, kuzhinë gatimi e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka nje orientim me drite - Lindje. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i mire investuar me parket dhe sistem ngrohje - ftohje. Zona ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode. Cmimi: 600 Euro/Muaj. Per me shume informacione, per te realizuar nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +35567602 2313.

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Ne Qender per ambient per zyra Jepet Me Qira Apartament 3+1 Ne Qender per ambient per zyra

rent

147 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Ne Qender per ambient per zyra

Jepet me qira apartament 3+1 ne Qender per ambient per zyra, ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete, ballkon. . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit ku te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

1,200 €
Shitet Apartament 3+1 Ne Qender Shitet Apartament 3+1 Ne Qender

sale

173 m2

Bedroom

2 Bathroom

Shitet Apartament 3+1 Ne Qender

Shitet apartament 3+1 ne Qender ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma, 2 tualete, ballkon. . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit ku te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

378,000 €
Jepet Me Qira Apartament 3+1 ne Qender Jepet Me Qira Apartament 3+1 ne Qender

rent

160 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet Me Qira Apartament 3+1 ne Qender

Jepet me qira apartament 3+1 ne Qender ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete, ballkon. . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit ku te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

1,200 €
Jepet me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga Abdyl Frasheri Jepet me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga Abdyl Frasheri

rent

190 m2

Bedroom

2 Bathroom

Jepet me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga Abdyl Frasheri

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga Abdyl Frasheri ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor, Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, 2 dhoma, 2 tualete, ballkon. . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit ku te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Abdyl Frasheri Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Abdyl Frasheri

sale

180 m2

Bedroom

2 Bathroom

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga Abdyl Frasheri

Shitet apartament 2+1 tek rruga Abdyl Frasheri ne katin e 8-te (jo i fundit) te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te vecuar, 2 dhoma, 2 tualete, ballkon. . Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit ku te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete sa me komode. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

Jepet Ambienti me Qira tek Mozaiku i Tiranes. Jepet Ambienti me Qira tek Mozaiku i Tiranes.

sale

130 m2

Bedroom

1 Bathroom

Jepet Ambienti me Qira tek Mozaiku i Tiranes.

Jepet ambienti me qira tek Mozaiku i Tiranes. Ambienti eshte 80 m2 i brendshem dhe 50 m2 jane verande dhe cmimi eshte 1000 euro/muaj (neto). Ambient eshte perdorur prej vitesh si lokal dhe ka klientel te ngritur. Per me shume informacione per nje vizite ne kete prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani Glediusin ne numrin +355676022313.

Ne Rr. Ibrahim Rugova, Jepet me Qira Super Apartament 2+1 Ne Rr. Ibrahim Rugova, Jepet me Qira Super Apartament 2+1

rent

120 m2

Bedroom

2 Bathroom

Ne Rr. Ibrahim Rugova, Jepet me Qira Super Apartament 2+1

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 ne Rr. Ibrahim Rugova, zona Bllok. Apartament me nje siperfaqe 120m², ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri cilesor. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte i shtruar ne parket, totalisht i mobiluar ne menyre luksoze. Apartamenti vjen me nje post parkimi personal, te perfshire ne cmim. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, kontaktoni agjentin Gledius Bocaj ne numrin e telefonit: +355676022313

1,200 €
Black bird, is rented office space Black bird, is rented office space

rent

200 m2

Bedroom

1 Bathroom

Black bird, is rented office space

Near the black bird, the office space is rented. With a surface of 200 m2, mobuliar, with reception, second floor. It can be tailored to different businesses, such as clinics, laboratories, etc. Price: 1.000 euro / month For more information or a visit to the property, contact us at 0672049700

Kavaja Street, 2 + 1 Super Furnished Apartment for Rent. Kavaja Street, 2 + 1 Super Furnished Apartment for Rent.

rent

120 m2

Bedroom

0 Bathroom

Kavaja Street, 2 + 1 Super Furnished Apartment for Rent.

Two room apartment is for rent in Kavaja street, in front of Delijorgji. The apartment is located on the 8th floor of a new 12 storey building. It is organized as follows: a living room with glass facade overlooking the street, separate kitchen, two bedrooms and two toilets. It is totally furnished very well. Each room has air conditioning. For more info contact us at 0676022313.

Super apartament per qira Super apartament per qira

rent

220 m2

Bedroom

2 Bathroom

Super apartament per qira

Jepet apartament me qira ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti ndodhet ngjtur me parkun e liqenit artificial, ne katin e 12-te me pamje fantasitike dhe orientim jug lindje dhe perendim. Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma gjumi nje sallon bashke me ambjentin e gatimit dhe dy tualet ku nje tualet eshte me hidromasazh, dy ballkone dhe nje verande te madhe.Apartamenti ka kondicioner ne cdo dhome. Per me shume informacion kontaktoni ne nr 0676022313.

Next to Myslym Shyri It is a one bedroom apartment for rent Next to Myslym Shyri It is a one bedroom apartment for rent

rent

80 m2

Bedroom

2 Bathroom

Next to Myslym Shyri It is a one bedroom apartment for rent

In Him Kolli Street is given a 1 + 1 apartment for rent. The apartment is located on the ground floor of a new building. The apartment is organized as follows: a living room, kitchen, a bedroom and two toilets. The apartment has an area of 80 m2. It is fully furnished. Equipped air conditioner. For a visit to the property contact Oerdin at: 0697886969