Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Apartament 3+1 super i mobiluar me qira ne qender te Tiranes.
ID: MEI4958
Apartment
To Rent
2,000 €
Sip. Totale: 195 m2
Address
Description

Jepet me qira apartament super i mobiluar ne zemer te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndjenje, dy tualete, dy ballkone , nje dhome aktualisht eshte bibloteke por mund te shnderrohet ne dhome gjumi lehtesisht. Sistem qendror ngrohje-ftohje. Te treja dhomat jane te shtruara me parket. Ai ndodhet ne katin e 12 dhe ka nje pamje fantastike te qytetit. Mobilimi ashtu sic shihet edhe ne foto eshte shume i mire. Orendite shtepiake jane te gjitha te reja te markave Bosch, Teka dhe Miele. Tapetet jane te markes Pierre Cardin, ndersa mobiliet kryesore dhe dhomat e gjumit jane italiane. Grilat e dritave jane elektrike me pult. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ka gjenerator. Vendi i parkimit i perfshire ne cmim. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 180 m2
  • Sip. Totale: 195 m2
  • 2,000 €
  • Qender
  • 395
  • 12
Share