Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Tek Torre Drin, Jepet me Qira Ambienti per zyre
ID: MEI5144
Office
To Rent
1,600 €
Sip. Totale: 170 m2
Address
Description

Jepet me qira ambienti per zyre tek Torre Drin. Ambienti eshte i organizuar ne korridor shperndares, tre ambiente, tre tualete, ballkon . Sistem qendror ngrohje-ftohje. Te treja ambientet jane te shtruara me parket. Ai ndodhet ne katin e 10- dhe ka nje pamje fantastike te qytetit. Grilat e dritave jane elektrike me pult. Vendi i parkimit i perfshire ne cmim. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 3 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 153 m2
  • Sip. Totale: 170 m2
  • 1,600 €
  • Qender
  • 380
  • 10
Share