Patriot Beqaraj

Patriot Beqaraj
Patriot Beqaraj

Broker

0672005151

Na Kontaktoni

Te Rr e Kavajes, Jepet Apartament me Qira Te Rr e Kavajes, Jepet Apartament me Qira

rent

100 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Te Rr e Kavajes, Jepet Apartament me Qira

Te Rr e Kavajes, Jepet Apartament me Qira, i cili organizohet ne dy dhoam gjumi, ambjenti i dites, kuzhina, tualeti dhe ballkon. Apartamenti eshte tereshisht i mobiluar dhe eshte i paisur me sistem ngrohje-ftohje.

Jepet Vile me Qira Jepet Vile me Qira

rent

202 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Jepet Vile me Qira

Te ish parku i autobuzave, jepet vile me qira e cila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjum, 2 tualete, kuzhine, ambjenti i ndenjes dhe verande e bollshme. Vila eshte e organizuar ne kate te cilet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendeshme. Vila eshte teresisht e mobiluar dhe ka sistem qendror ngrohje. Per cdo informacion, na kontaktoni ne nr tone te tel 0672005151

Shitet Vile plus 1340 m2 truall Shitet Vile plus 1340 m2 truall

sale

235 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Shitet Vile plus 1340 m2 truall

Ne Shen Vlash te qytetit te Durresit shitet vile e zhvilluar ne dy kate me siperfaqe ndertimore 235 m2 dhe truall 1340m2. Ky objekt eshte pozicionuar prane rruges Vath Turja dhe largesia ndaj saj eshte me pak se 100 m. Pozicionimi i objektit eshte ne skajin lindor te pasurise cka te lejon qe te ndertohen dhe objekte ose vila te tjera brenda pasurise. Pasuria eshte e shtrire ne koder shume te lehte dhe shume mire e aksesueshme nga rrjetet infrastrukturore. E gjithe pasuria disponon certifikate pronesie. Cmimi eshte 85.000 Euro [email protected] Ne rrjetet sociale Mei Realty Epoz Cel: +355 67 2005151 Adresa: Lagjia nr 1, bulevardi "Epidam", prane sheshit publik "Veliera", Durres.

Jepet Apartament me Qira Jepet Apartament me Qira

rent

89 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Jepet Apartament me Qira

Ne qender te Durresit jepet aparatment me qira, apartamenti eshte i organizuara ne dy dhoma gjumi, ambienti i dites, nje tualet dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri i cili nuk shfaqi asnje problematike nga termeti dhe ka mare edhe nga ekspertet certifikimin e sigurise. Per cdo info shtese ose vizite ne prone, na kontaktoni ne: www.mei.al [email protected] Ne rrjetet sociale Mei Realty Epoz Cel: +355 67 2005151 Adresa: Lagjia nr 1, bulevardi "Epidam", prane sheshit publik "Veliera", Durres.

Ne shkozet jepet Magazine me Qira Ne shkozet jepet Magazine me Qira

rent

2800 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Ne shkozet jepet Magazine me Qira

Ne shkozet jepet magazine me qira e cila ka nje siperfaqe totale prej 2800m2 dhe eshte e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh. Objekti eshte i zhvilluar ne 4 kate e cila te mundeson ndarje ne sektor te ndryshme te aktivitetit. Per cdo info shtese ose vizite ne prone, na kontaktoni ne: www.mei.al [email protected] Ne rrjetet sociale Mei Realty Epoz Cel: +355 67 2005151 Adresa: Lagjia nr 1, bulevardi "Epidam", prane sheshit publik "Veliera", Durres.

Cmimi sipas kerkeses
Shitet Apartament  te kopshti "Sotir Noka" Shitet Apartament  te kopshti "Sotir Noka"

sale

92 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Shitet Apartament te kopshti "Sotir Noka"

Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone, garderobe dhe ambjenti i dites sebashku me kuzhinen. Zona ky pozicionohet apartamenti eshte shume e qete dhe te ofron shume facilitete per familjen pasi, prane saje jane te pozicionuara shkolla, kopshti, qendra shendetesore, supermarketet, njesia administrative, qendrat tregetere e tej... Ajo cka eshte me e rendeseishmja, ky objekt ka mare certifikim nga eksperet dhe nuk shfaqi asnje problematike nga termeti. Per cdo info shtese ose vizite ne prone, na kontaktoni ne: www.mei.al [email protected] Ne rrjetet sociale Mei Realty Epoz Cel: +355 67 2005151 Adresa: Lagjia nr 1, bulevardi "Epidam", prane sheshit publik "Veliera", Durres.

Cmimi sipas kerkeses
Ne qender jepet zyre me qira! Ne qender jepet zyre me qira!

rent

98 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Ne qender jepet zyre me qira!

Ne qender te Durresit jepet zyre me qira, zyra ndodhet ne nje godine e cila funksionon e gjitha si qender biznesi. Ajo ka nje siperfaqe totale prej 105 m2 dhe eshte e organizuar ne nje ambient te vetem.

Ne Golem Shiten Apartamente me tipologji te ndryshme! Ne Golem Shiten Apartamente me tipologji te ndryshme!

sale

m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

Ne Golem Shiten Apartamente me tipologji te ndryshme!

Ne Golem shume prane bregut te detit sapo ka perfunduar ndertimi i nje strukture komplekse dhe shiten apartament te siperfaqeve dhe planimetrive te ndryshme, 1+1, 2+1,3+1 dhe papafingo. Ndertimi eshte mjaft cilsore i cili perfshin sistem kapot, ashensor Shchindler, dritare dopio xham dhe pllaka cilesore. Per me shume shihni fotot. Per cdo info shtese ose vizite ne prone kontakto: -----------------------------------------------------------------------------------

Cmimi sipas kerkeses
Shitet Gasonier  Prane Hotel Harmonia Durres. Shitet Gasonier  Prane Hotel Harmonia Durres.

sale

35 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Shitet Gasonier Prane Hotel Harmonia Durres.

Gazoniera eshte e organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kuzhine, dhoma e gjumit, ballkon dhe tualeti. Cmimi i saje eshte 17.000 Euro dhe distanca me detit eshte 20 m. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Per informacione te metejshme kontaktoni: -----------------------------------------------------------------------------------

Te Pranvera Jepet Zyre me Qira! Te Pranvera Jepet Zyre me Qira!

rent

70 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Te Pranvera Jepet Zyre me Qira!

Te Pranvera Jepet Zyre me Qira Siperfaqa e ambientit eshte 70 m2 dhe eshte e organizuar ne tre zyra, tualeti dhe ballkon. Pozicioni i objektit eshte shume i pershtatshem pasi ne ate zone ka nje trafik shume te renduar kembesoresh dhe mjetesh, eshte lehtesisht e aksesueshme dhe punimet e brendeshme jane cilsore. Per cdo informacion, kontaktoni ne: -----------------------------------------------------------------------------------

Te Mali i Robit Shitet Apartament 1+1 Te Mali i Robit Shitet Apartament 1+1

sale

60 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

Te Mali i Robit Shitet Apartament 1+1

Te Mali i Robit Shitet Apartament 1+1, i cili ndodhet brenda nje kompleksi te rrethuar me pisha. Distanaca nga deti eshte vetem 30m. Ne zone eshte investuar shume kohet e fundit duke filluar nga rrjeti rugor, ndricimi, ujesjellesi dhe shume struktura te mira hoteliere. Apartamenti eshte i organizuara ne nje dhome gjumi, kuzhina se bashku me ambientin e dites, tualeti dhe nje ballkon. Nese deshironi apartament per pushime, ky eshte fantastik! Per cdo kerkes ose vizite ne porne kontaktoni ne: email: [email protected] [email protected] Cel: +355672005151 Adersa: Lagjia nr 1, Bulevardi "EPIDAM" Durres

Tek ish Rajoni i Policise Shitet Apartament 2+1+2 Tek ish Rajoni i Policise Shitet Apartament 2+1+2

sale

91 m2

Dhoma Gjumi

2 Tualet

Tek ish Rajoni i Policise Shitet Apartament 2+1+2

Tek ish Rajoni i Policise Shitet Apartament 2+1+2 .Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi nje ambjent teper te bollshem ndenie ,kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone . Apartamenti ndodhet ne kate te 7 te nje pallati te ri dhe disponon certifikate pronesie. Apartamenti eshte teresisht i rinovuar pasi ne te jane bere punime extra si prsh, tavan me kartonxhes, patinim dhe lyerje totale. Per cdo informacion shtese dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin e cel 0672005151.

Cmimi sipas kerkeses