Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!
ID: MEI8057
Apartament
Për Shitje
73,000 €
Sip. Totale: 73 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti disponon 73m2 total dhe 67m2 te brendshem te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje deti. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe eshte i investuar ne detaj. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me administrim dhe ashensor ne zonen e Shkembit te Kavajes. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. APARTAMENTI NDODHET MBI AUTOSTRADE! Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 67 m2
  • Sip. Totale: 73 m2
  • 73,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 260
  • 6
Shpërndaje