Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!
ID: MEI8057
Apartment
For Sale
73,000 €
Sip. Totale: 73 m2
Address
Description

Apartamenti disponon 73m2 total dhe 67m2 te brendshem te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje deti. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe eshte i investuar ne detaj. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me administrim dhe ashensor ne zonen e Shkembit te Kavajes. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. APARTAMENTI NDODHET MBI AUTOSTRADE! Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 67 m2
  • Sip. Totale: 73 m2
  • 73,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 126
  • 6
Share