Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK VILA ZOGUT
ID: MEI7844
Apartament
Për Qira
350 €
Sip. Totale: 65 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 350 €
  • Vila e Zogut
  • 173
Shpërndaje