Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK VILA ZOGUT
ID: MEI7844
Apartment
To Rent
350 €
Sip. Totale: 65 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri, me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 65 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 350 €
  • Vila e Zogut
  • 39
Share