Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET VILE 2- KATESHE NE PLAZH !
ID: MEI5701
Vila
Për Shitje
270,000 €
Sip. Totale: 446 m2
Adresa
Përshkrimi

Vila ndodhet ne Plazh, ne nje zone mjaft te populluar dhe te frekuentuar. Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 446 m2. Eshte e ndare ne dy kate, ku kati i pare eshte i organzuar ne 3 apartamente me hyrje te vecanta dhe me tipologji 1+1 , kati i dyte eshte i organizuar ne 4 apartamente me hyrje te vecanta me tipologji 1+1 dhe e rrethuar me ballkon.Gjithashtu disponon hapsire per parkim dhe hapsire per vendosjen e nje ashensori . Vila ka mundesin per te shtuar edhe 3 kate me siper. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 7 Dhomë gjumi
  • 7 Dhomë ndenje
  • 7 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 446 m2
  • Sip. Totale: 446 m2
  • 270,000 €
  • Plazh
  • 274
Shpërndaje