Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET VILE 2- KATESHE NE PLAZH !
ID: MEI5701
Villa
For Sale
270,000 €
Sip. Totale: 446 m2
Address
Description

Vila ndodhet ne Plazh, ne nje zone mjaft te populluar dhe te frekuentuar. Ka nje siperfaqe totale ndertimi prej 446 m2. Eshte e ndare ne dy kate, ku kati i pare eshte i organzuar ne 3 apartamente me hyrje te vecanta dhe me tipologji 1+1 , kati i dyte eshte i organizuar ne 4 apartamente me hyrje te vecanta me tipologji 1+1 dhe e rrethuar me ballkon.Gjithashtu disponon hapsire per parkim dhe hapsire per vendosjen e nje ashensori . Vila ka mundesin per te shtuar edhe 3 kate me siper. Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 7 Bedrooms
  • 7 Living room
  • 7 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 446 m2
  • Sip. Totale: 446 m2
  • 270,000 €
  • Plazh
  • 32
Share