Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TE LAGJIA 7
ID: MEI4694
Apartament
Per Qira
100 €
Sip. Totale: 50 m2
Adresa
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimit te nje Vile. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 50m2, i cili i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, 1 tualet dhe dy ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ju ofron nje jetese te qete dhe nje pamje mahnitese. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhome ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 50 m2
  • Sip. Totale: 50 m2
  • 100 €
  • Lagjia 7
  • 280
Shperndaje