Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 TE LAGJIA 7
ID: MEI4694
Apartment
To Rent
100 €
Sip. Totale: 50 m2
Address
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimit te nje Vile. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 50m2, i cili i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, 1 tualet dhe dy ballkone. Zona ne te cilen ndodhet ju ofron nje jetese te qete dhe nje pamje mahnitese. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 50 m2
  • Sip. Totale: 50 m2
  • 100 €
  • Lagjia 7
  • 234
Share