Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Tek Garda.
ID: MEI4659
Apartament
Për Shitje
0 €
Sip. Totale: 131 m2
Adresa
Përshkrimi

Tek Garda shitet apartament 3+1 ne katin e 5-te (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon,3 dhoma, 2 tualete, orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te aksesit dhe lehtesirave. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni +355672049400

Tipare
  • 3 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 131 m2
  • Sip. Totale: 131 m2
  • 0 €
  • Garda
  • 1365
  • 5
Shpërndaje