Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Shitet Apartament 3+1 Tek Garda.
ID: MEI4659
Apartment
For Sale
Price upon request
Sip. Totale: 131 m2
Address
Description

Tek Garda shitet apartament 3+1 ne katin e 5-te (i fundit) ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne sallon,3 dhoma, 2 tualete, orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per shkak te aksesit dhe lehtesirave. Per me shume informacion ose per te realizuar nje vizite ne prone kontaktoni +355672049400

Features
  • 3 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 131 m2
  • Sip. Totale: 131 m2
  • Price upon request
  • Garda
  • 211
  • 5
Share