Mei Realty Smart

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

sale

42 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE QERRET

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Godina ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ndertuar vitin e fundit dhe ploteson te gjitha standartet e kerkuara bashke me facilitetet. Apartamenti eshte shume prane detit dhe eshte mjaft i pershtatshem per nje jetese sa me komode ne nje nga zonat me te qeta dhe gjelberuara te kesaj vije bregdetare. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

34,000 €
SHITET VILE NE ARAPAJ SHITET VILE NE ARAPAJ

sale

360 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

SHITET VILE NE ARAPAJ

Vila ngrihet ne 2 kate. Kati i pare ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe i dyti 160 m2. Siperfaqja totale bashke me token perreth eshte 3600 m2. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete per jetese, ne Arapaj. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni.

160,000 €
SHITET APARTAMET 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI" SHITET APARTAMET 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

sale

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMET 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

Apartamenti organizohet ne nje dhome e ndenje, kuzhina e vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Ka nje hapesire te bollshme prej 95m2 dhe eshte i pershtatshem per nje jetese sa me komode. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka nje distance te afert me shetitoren e "Vollga" dhe krijon te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI" JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

rent

95 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES "GJERGJ KASTRIOTI"

Apartamenti organizohet ne dhome e ndenjes, kuzhina e vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje balllkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri dhe te mirembajtur. Ka nje hapsire te bollshme prej 95m2 dhe eshte i pershtatshem per jetese sa me komode. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka nje largesi te afert me shetitoren e "Vollga" dhe krijon te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni

SHITET GARSONIERE NE HEKURUDHA SHITET GARSONIERE NE HEKURUDHA

sale

32 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET GARSONIERE NE HEKURUDHA

Garsonieria ka nje siperfaqe prej 36 m2, prej te cileve 32 jane te brendshme. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mirembajtur ne nje nga zonat me te preferuara te Plazhit. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion na kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA

sale

37 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 41 m2 dhe te brendshme prej 37 m2. Organizohet ne nje dhome ndenjeje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mirembajtur, ne nje zone mjaft te frekuentuar te Plazhit. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion na kontaktoni.

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE MUZEUMIT JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE MUZEUMIT

rent

44 m2

Dhoma Gjumi

0 Tualet

JEPET ME QIRA AMBIENT PRANE MUZEUMIT

Ambienti i cili ndodhet ne nje zonat me te frekuentuara te qytetit ka nje siperfaqe prej 44m2 dhe eshte ne formen e nje "open space". Pozicioni i tij ofron mundesi per zhvillimin e nje biznesi dhe akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Gjithashtu eksiston mundesia per te shfrytezuar hapesiren perpara .Eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie dhe i gatshem per qira.

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES

sale

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES

Apartamenti ka siperfaqe te pergjithshme 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri te mirembajtur. Organizohet nga sallon me ambient gatimi,1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka orientim Lindje duke ofruar ndricim natyral pothuajse ne pjesen me te madhe te dites. Ka te gjitha kushtet per nje jete komode. Mundeson dhe postparkimi. Per me shume informacione me kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

sale

55 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ne vije te pare me detin dhe ka nje siperfaqe prej 55 m2. Organizohet ne dhomen ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te bregdetit sidomos ne sezonin e veres, si dhe ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme.Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

40,000 €
SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT FSHATAR SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT FSHATAR

sale

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT FSHATAR

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Organizohet ne 1 dhome gjumi , nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe ballkoni me orientim veri-perendim. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion me kontaktoni.

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE TREGU FSHATAR JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE TREGU FSHATAR

rent

62 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE TREGU FSHATAR

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 62 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit dhe ofron akses ne te gjithe fasilitetet e nevojshme. Organizohet ne 1 dhome gjumi , nje dhome ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe ballkoni me orientim veri-perendim. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion me kontaktoni.

SHITET APARTAMENT 2+1 TE LAGJIA 16 SHITET APARTAMENT 2+1 TE LAGJIA 16

sale

75 m2

Dhoma Gjumi

1 Tualet

SHITET APARTAMENT 2+1 TE LAGJIA 16

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Ndahet ne nje dhome ndenjeje, nje kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tulet dhe nje ballkon. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete te qytetit ku facilitetet jane te shumta. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion na kontaktoni.