Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET APARTAMENT 2+1 NE HEKURUDHA ME PAMJE NGA DETI!
ID: MEI7115
Apartment
For Sale
130,000 €
Sip. Totale: 105 m2
Address
Description

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te bukura te qytetit me pamje nga deti. Ka nje siperfaqe totale prej 105 m2 dhe te brendeshme 96.5. Ndodhet ne katin e tete te nje pallat te ri, te pajisur me ashensore te standarteve me te larta te sigurise, i organizuar ne nje soggiorno se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i arreduar te nje stili modern, me punime gipsi, sistem ngrohje , sistem ndricimi etj. Rehatia dhe qetesia e zones mundeson nje jetese komode . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 97 m2
  • Sip. Totale: 105 m2
  • 130,000 €
  • Plazh
  • 109
Share