Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Tek Kopshti Zoologjik jepet me qira lokal me siperfaqja 140 m2
ID: MEI6958
Bar Restaurant
To Rent
800 €
Sip. Totale: 140 m2
Address
Description

Tek Kopshti Zoologjik jepet me qira lokal me siperfaqja 140 m2, ne katin 0. Lokali eshte i mobiluarr dhe gati per te filluar pune. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne numrin +355676022313

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 2 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 140 m2
  • Sip. Totale: 140 m2
  • 800 €
  • Kopshti botanik/zoologjik
  • 180
Share