Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambienti Per Zyre
ID: MEI5354
Office
To Rent
800 €
Sip. Totale: 107 m2
Address
Description

Jepet me qira ambienti per zyre ne Bllok. Ambienti eshte i organizuar ne korridor shperndares, tre ambiente, tualet. Ai ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues dhe ka akses shume te mire. Cmimi eshte 800euro/muaj bruto. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ne numrin +355676022313 .

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 107 m2
  • Sip. Totale: 107 m2
  • 800 €
  • Blloku
  • 310
  • 3
Share