Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE TEK AMFITEATRI
ID: MEI4432
Villa
To Rent
270 €
Sip. Totale: 150 m2
Address
Description

Jepet me qira kati i pare i nje vile me siperfaqe 150 m2. Organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, nje kuzhine te vecuar dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 150 m2
  • Sip. Totale: 150 m2
  • 270 €
  • Qendra e Durresit
  • 37
Share