Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER TE DURRESIT !
ID: MEI4431
Apartment
To Rent
230 €
Sip. Totale: 101 m2
Address
Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati ekzistues. Organizohet ne nje nje dhome gjumi, nje dhome ndenje , kuzhine te vecuar, nje tualet dhe dy ballkone . Apartamenti ka orientim lindje-perendim gje qe i mundeson drite natyrale gjate gjithe dites. Eshte totalisht i mobiluar dhe i paperdorur me pare. Zona ne te cilen ndodhet ofron akses ne te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe te qete. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni !

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 101 m2
  • Sip. Totale: 101 m2
  • 230 €
  • Qendra e Durresit
  • 20
  • 3
Share