Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK URA E DAJLANIT
ID: MEI3286
Apartment
To Rent
200 €
Sip. Totale: 84 m2
Address
Description

Jepet me qera apartamenti 2+1 i mobiluar ne zonen e Plazhit. Ka nje siperfaqe prej 84 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri me ashensor. Eshte i organizuar ne sallon ndenje me kuzhine, 2 dhoma gjumi, korridor, 1 tualet dhe ballkon. Planimetria eshte shume e rregullt dhe orientimi kryesisht perendim. Mobiljet e vendosura jane te paperdorura me pare. Zona eshte mjaft e preferuar dhe me akses ne rrugen kryesore. Per nje vizite ne prone dhe me shume informacion kontaktoni .

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 84 m2
  • 200 €
  • Apoloni
  • 188
  • 7
Share