Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

SHITET VILA MBRAPA PREFEKTURES
ID: MEI3273
Villa
For Sale
250,000 €
Sip. Totale: 255 m2
Address
Description

Vila ka nje siperfaqe trualli prej 500 m2 , 102m2 njolle ndertimi dhe 255m2 ndertim te ndara ne 3 kate. Vila ka nevoje per rindertim total per shkak te amortizimit prej kohes. Ndodhet ne nje nga zonat me te qeta dhe me gjelberim te qytetit. Investim ideal per nje vile elitare. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion kontaktoni.

Features
  • Bedrooms
  • Living room
  • Bathroom
  • Sip. e Brendshme: m2
  • Sip. Totale: 255 m2
  • 250,000 €
  • Depo e ujit
  • 127
Share