Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA!
ID: MEI8317
Apartament
Për Shitje
120,000 €
Sip. Totale: 72 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti disponon 72m2 total te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te frekuentuara turistike . Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte e gatshme per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 63 m2
  • Sip. Totale: 72 m2
  • 120,000 €
  • Iliria
  • 57
  • 3
Shpërndaje