Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!
ID: MEI8226
Apartament
Për Shitje
63,000 €
Sip. Totale: 66 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 60.5m2 te cilat organaizohen ne soggiorno te madhe sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati me ashensor dhe administrim. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e favorshme dhe lehtesisht e aksesueshme me detin. dokomentacione i rregullt hipotekore . Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 60 m2
  • Sip. Totale: 66 m2
  • 63,000 €
  • Golem
  • 72
  • 5
Shpërndaje