Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 2+1+GARAZHD NE SHKEMB KAVAJE!
ID: MEI8225
Apartament
Për Shitje
85,000 €
Sip. Totale: 72 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti disponon 66 m2 siperfaqe te brendshem dhe 72 m2 siperfaqe totale te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje ballkon dhe nje garazhd me siperfaqe 15 m2. Apartamenti ndodhet brez i dyte nga deti, pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me administrim pa ashensor ne zonen e Shkembit te Kavajes. Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 66 m2
  • Sip. Totale: 72 m2
  • 85,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 52
  • 2
Shpërndaje