Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA!
ID: MEI8224
Apartament
Për Shitje
150,000 €
Sip. Totale: 62.78 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti pozicionohet ne nje pallati cilesor me ashensor ne zonen e Vollges i cili ju ofron nje jetese te qete dhe komode. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 62 m2 dhe siperfaqe e brendshme 54.5 m2 dhe eshte i organizuar ne nje holl qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mire-mobiluar, disponon te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 54 m2
  • Sip. Totale: 62.78 m2
  • 150,000 €
  • Vollga
  • 46
Shpërndaje