Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI !
ID: MEI8161
Komerciale
Për Qira
600 €
Sip. Totale: 145 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi ne Vollga me nje siperfaqe totale prej 145m2. Ambienti organizohet ne nje hapesire open space,tre tualete dhe nje depo prej 25m2. Zona ne te cilin ndodhet ofron mundesi per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 3 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 95 m2
  • Sip. Totale: 145 m2
  • 600 €
  • Vollga
  • 174
Shpërndaje