Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE "GRANDE BLUE FAFA RESORT" GOLEM!
ID: MEI8155
Apartament
Për Shitje
85,000 €
Sip. Totale: 59 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti organizohet në ambientin e ndenjes së bashku me këndin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale e cila ështe e bollshme dhe komode,nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e dyte të një pallati të ri te pajisur me ashensor. Në apartament janë bërë punime cilesore dhe arredim modern.Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të preferuara për pushime dhe per banim. Pallati ka nje pozicion perfekt, me akses të drejtpërdrejtë ndaj shërbimeve. Sipërfaqe e brendshme e apartamentit eshte 55 m². Disponon dokument te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni!

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 55 m2
  • Sip. Totale: 59 m2
  • 85,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 92
  • 2
Shpërndaje