Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA!
ID: MEI8019
Apartament
Për Qira
350 €
Sip. Totale: 85 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ashensor.Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualete dhe dy ballkone.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 85 m2
  • Sip. Totale: 85 m2
  • 350 €
  • Lagjia 6
  • 100
Shpërndaje