Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET TOKE NE SPITALLE!
ID: MEI8007
Tokë
Për Shitje
215,000 €
Sip. Totale: 0 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet toke me siperfaqe 9600 m2. Vendndodhja e tij eshte mjaft e favorshme dhe e pershtatshme per investime te ndryshme pasi ndodhet ne zonen rurale me zhvillim te mire. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 0 m2
  • 215,000 €
  • Spitalle
  • 51
Shpërndaje