Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE HEKURUDHA,PLAZH!
ID: MEI7898
Apartament
Për Shitje
89,000 €
Sip. Totale: 79 m2
Adresa
Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në Plazh, ky apartament ndodhet në katin e katërt të një pallati te ri pa ashensor. Disponon 79 m2 totale te cilat organizohen në një korridor që bën shpërndarjen e ambienteve në një dhomë ndenje + kuzhinë, një dhomë gjumi, një tualet me ajrosje natyrale dhe dy ballkone të cilat mundësojn ndricim. Zona ku ndodhet apartamenti është një zonë e preferuar për banim dhe për pushime ku ofron të gjitha facilitetet për një jetes sa më komode duke shijuar pamjen relaksuese nga deti. Prona disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është e gatshme për shitje.

Tipare
  • View to Sea
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 79 m2
  • Sip. Totale: 79 m2
  • 89,000 €
  • Hekurudha
  • 227
Shpërndaje