Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA KATI PARE I NJE SHTEPIE PRIVATE, KENETE
ID: MEI7894
Apartament
Për Qira
200 €
Sip. Totale: 65 m2
Adresa
Përshkrimi

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 61 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 200 €
  • Lagjia 17
  • 108
Shpërndaje