Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA KATI PARE I NJE SHTEPIE PRIVATE, KENETE
ID: MEI7894
Apartment
To Rent
200 €
Sip. Totale: 65 m2
Address
Description

Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 65m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 61 m2
  • Sip. Totale: 65 m2
  • 200 €
  • Lagjia 17
  • 49
Share