Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES!
ID: MEI7886
Apartament
Për Shitje
47,000 €
Sip. Totale: 49 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendeshme 44m2 dhe totale 49m2. Ndodhet ne katin shtate te nje pallati me ashensor dhe administrim , organizonet nje nje sallon ndenje sebashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon , nje dhome gjumi dhe nje tualet. Pozicioni veri-perendim , rreth 100m nga deti. Zona eshte nder zonat me te frekuentuara turistike. Disponon dokumentacion te rregullt per cdo informacion te metejshem mos nguroni te na telefononi.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 44 m2
  • Sip. Totale: 49 m2
  • 47,000 €
  • Shkembi I Kavajes
  • 131
  • 7
Shpërndaje