Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NE QENDER!
ID: MEI7853
Komerciale
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 54 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira ambient ne katin e dyte, ne qender te Durresit. Ambienti ka siperfaqe 54 m2, dhe ndodhet prane rruges kryesore . Ka nje pozicion teper te favorshem .Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 54 m2
  • Sip. Totale: 54 m2
  • 300 €
  • Qendra e Durresit
  • 188
Shpërndaje