Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!
ID: MEI7837
Apartament
Për Shitje
90,000 €
Sip. Totale: 64 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti me siperfaqe totale 64m2 dhe te brendshme 69.4 ndodhet ne nje pallat te sapondertuar me ashensor dhe shume cilesor. Organizohet ne nje sallon ndenje me dalje ne ballkon sebashku me kendin e kuzhines nje tualet dhe nje dhome gjumi. Punime cilesore dhe bashkohore . Ndodhet ne nje nder zonat me te frekuentuara turistike. Disponon dokumentacion te rregullt , per cdo informacion shtes mos nguroni te na kontaktoni .

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 59 m2
  • Sip. Totale: 64 m2
  • 90,000 €
  • Golem
  • 78
  • 3
Shpërndaje