Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET!
ID: MEI7604
Komerciale
Për Qira
600 €
Sip. Totale: 500 m2
Adresa
Përshkrimi

Magazina ndodhet ne Shkozet, ne nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme e cila ka nje siperfaqe totale prej 500m2 ku 250m2 jane te brendeshme. Magazina eshte e organizuar ne nje hapsire kryesore open space dhe hapesire parkimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 250 m2
  • Sip. Totale: 500 m2
  • 600 €
  • Shkozeti
  • 144
Shpërndaje