Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE SHKOZET!
ID: MEI7604
Commercial
To Rent
600 €
Sip. Totale: 500 m2
Address
Description

Magazina ndodhet ne Shkozet, ne nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e bizneseve te ndryshme e cila ka nje siperfaqe totale prej 500m2 ku 250m2 jane te brendeshme. Magazina eshte e organizuar ne nje hapsire kryesore open space dhe hapesire parkimi. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 0 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 250 m2
  • Sip. Totale: 500 m2
  • 600 €
  • Shkozeti
  • 41
Share