Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA
ID: MEI7603
Apartament
Për Qira
350 €
Sip. Totale: 55 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 55m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet me qira deri ne fund te muajit Maj me 200Euro per qera vjetore 350Euro. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 1 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 55 m2
  • Sip. Totale: 55 m2
  • 350 €
  • Hekurudha
  • 131
Shpërndaje