Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA
ID: MEI7603
Apartment
To Rent
350 €
Sip. Totale: 55 m2
Address
Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 55m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, me ashensor. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, nje dhom gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti jepet me qira deri ne fund te muajit Maj me 200Euro per qera vjetore 350Euro. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 1 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 55 m2
  • Sip. Totale: 55 m2
  • 350 €
  • Hekurudha
  • 38
Share