Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Jepet me qira kati i pare banim te nje vile 2 katshe
ID: MEI7572
Vila
Për Qira
450 €
Sip. Totale: 95 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qira kati i pare i nje vile 2 katshe ne laparak , apartamenti perbehet nga nje 2 dhoma gjumi , 1 sallon , kuzhina dhe 2 tualete.Gjithashtu ka dhe oborr te bollshem ne vile. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha paisjet dhe mobiljet e nevojshme dhe eshte gati per banim. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e qete dhe e zhvilluar. Per me shme informacion kontaktoni agjentin ne numrin 0676088200

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 95 m2
  • Sip. Totale: 95 m2
  • 450 €
  • Paskuqan
  • 26
  • 2
Shpërndaje