Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartamenti 2+1.
ID: MEI1531
Apartament
Për Qira
350 €
Sip. Totale: 70 m2
Adresa
Përshkrimi

Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartamenti 2+1. Aparamenti ndodhet ne katin e 2-t te nje pallati ekzistues . Fasada eshte e dukshme nga rruga dhe e ben te pershtatshme per cdo lloj biznesi, ne te 3-ja krahet e apartamentit mund te behet reklamimi i biznesit . Vendodhja e apartamentit ben te jete i zgjedhur per nje bisznes te ri per te fituar shume shpejt nje klientele. Cmimi: 350 Euro / Muaj. Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni: 0675088805

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 70 m2
  • Sip. Totale: 70 m2
  • 350 €
  • Myslym Shyri
  • 587
Shpërndaje