Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK UJESJELLESI!
ID: MEI6887
Apartament
Për Qira
350 €
Sip. Totale: 120 m2
Adresa
Përshkrimi

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje tualet dhe nje verande qe te ofron pamje nga porti. Apartamenti ndodhet ne katin e nente banim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrim per mirembajtjen e tij. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 110 m2
  • Sip. Totale: 120 m2
  • 350 €
  • Stacioni Trenit Durres
  • 303
Shpërndaje