Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK UJESJELLESI!
ID: MEI6887
Apartment
To Rent
350 €
Sip. Totale: 120 m2
Address
Description

Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sogiorno se bashku me kuzhine, nje tualet dhe nje verande qe te ofron pamje nga porti. Apartamenti ndodhet ne katin e nente banim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrim per mirembajtjen e tij. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!

Features
  • 2 Bedrooms
  • 1 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 110 m2
  • Sip. Totale: 120 m2
  • 350 €
  • Stacioni Trenit Durres
  • 81
Share