Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

Bllok, Jepet me Qira apartament 2+1
ID: MEI1134
Apartament
Për Qira
750 €
Sip. Totale: 100 m2
Adresa
Përshkrimi

Ne bllok, rruga \"Brigada VIII\", Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 9. Organizohet nga nje dhome ndenje, ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet te ofron lehtesirat e nevojshme per nje jete sa me komode. Cmimi: 750 euro/muaj. Kontakto tani Flavian ne numrin 0692176666 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 2 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 100 m2
  • Sip. Totale: 100 m2
  • 750 €
  • Blloku
  • 683
  • 9
Shpërndaje