Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES!
ID: MEI6569
Komerciale
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 45 m2
Adresa
Përshkrimi

Ambienti ndodhet prane poliklinikes dhe ka nje siperfaqe prej 45m2. Eshte i organizuar ne nje hapesire open space dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet eshte e favorshme per ngritjen dhe zhvillimin e nje shumellojshmerie biznesesh. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 45 m2
  • Sip. Totale: 45 m2
  • 300 €
  • Qendra e Durresit
  • 179
Shpërndaje