Your " One Stop Shop" Real Estate Offices

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI PRANE POLIKLINIKES!
ID: MEI6569
Commercial
To Rent
300 €
Sip. Totale: 45 m2
Address
Description

Ambienti ndodhet prane poliklinikes dhe ka nje siperfaqe prej 45m2. Eshte i organizuar ne nje hapesire open space dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet eshte e favorshme per ngritjen dhe zhvillimin e nje shumellojshmerie biznesesh. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Features
  • 0 Bedrooms
  • 0 Living room
  • 1 Bathroom
  • Sip. e Brendshme: 45 m2
  • Sip. Totale: 45 m2
  • 300 €
  • Qendra e Durresit
  • 111
Share