Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE ALI DEM!
ID: MEI6556
Apartament
Për Qira
300 €
Sip. Totale: 62 m2
Adresa
Përshkrimi

Jepet me qera ambient biznesi ne Ali Dem. Ambienti eshte open space dhe me tualet. Ka dhe poste parkimi perballe amibientit. Eshte i investuar ne punime cilesore dhe me fasade komplet xhami. Per me shume informacion kontaktoni Jorin ne numrin +355675088803

Tipare
  • 0 Dhomë gjumi
  • 0 Dhomë ndenje
  • 0 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 0 m2
  • Sip. Totale: 62 m2
  • 300 €
  • Ali Demi
  • 318
  • 0
Shpërndaje