Dyqani juaj "One Stop Shop" Real Estate

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE TEK ISH KENETA !
ID: MEI6538
Vila
Për Qira
320 €
Sip. Totale: 450 m2
Adresa
Përshkrimi

Vila ka nje siperfaqe trualli 450 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2 . Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Eshte i mobiluar me kushte bashkekohore dhe e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake per nje jetese komode. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

Tipare
  • 2 Dhomë gjumi
  • 1 Dhomë ndenje
  • 1 Tualet
  • Sip. e Brendshme: 120 m2
  • Sip. Totale: 450 m2
  • 320 €
  • Ish Keneta
  • 287
Shpërndaje